SK - Silahımız sözlerimiz olacak...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SK - Silahımız sözlerimiz olacak...

ßy Destumi ♠ ßy Caspıan

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Er meydanı ' na bizimle gelecek üyeler !!

4 posters
YazarMesaj
Destumi
Admin
Admin
Destumi

Er meydanı ' na bizimle gelecek üyeler !! Empty
MesajKonu: Er meydanı ' na bizimle gelecek üyeler !!   Er meydanı ' na bizimle gelecek üyeler !! Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 6:17 pm

Arkadaslar bilindiği üzre 500 kp si olmayan bizimle ne yazık ki EM de savaşamayak bizde su an loncamızda 500 kp üstünde kp si bulunan oyuncularımızı ayrıyorus.Bizimle olacak oyuncu listesini yakında forumumuzda görebilirsiniz

Saygılar....
https://sk-lonca.yetkin-forum.com
XCorrecT
FoRuMuN GeYyiKçisi
FoRuMuN GeYyiKçisi
XCorrecT

MesajKonu: Geri: Er meydanı ' na bizimle gelecek üyeler !!   Er meydanı ' na bizimle gelecek üyeler !! Icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 2:51 pm

he walla 500 kp olayı kötü oldu bence plsu olmayan adam için 500 kp çok mühim bi sayı şahsen kendimden biliyom Very Happy
ne yazkki bu zamana kadar hiç kp derdim olmadı girdim çıktım fantazi yaptım Very Happy şu an en çok 125 kp var Very Happy 400 falandı bu ama işte gir çık yapa yapa nese giren arkadaşlara başarılar ama taktiksiz gitmeyin arkadaşlar.
öle maloz gibi girmeyin şu ermeydanın.
en az 2 şifacınız bi olsn bide büyücünüz büyücü mümkünse cemberci olursa iyi olur..şifacılarda savaşcılarla vs yapabilecek kadar güçlü olmalı.diğer 2 savaşcıda biri defansif diğeride ofansif giyinirse.sağlam bi grup olcağını düşnüyom.
Caspi
Admin
Admin
Caspi

MesajKonu: Geri: Er meydanı ' na bizimle gelecek üyeler !!   Er meydanı ' na bizimle gelecek üyeler !! Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 3:24 pm

hehe taktiklerine hayran kaldım Very Happy
saol iyi fikir Wink
Sancakbeyi
Moderatör
Moderatör
Sancakbeyi

MesajKonu: Geri: Er meydanı ' na bizimle gelecek üyeler !!   Er meydanı ' na bizimle gelecek üyeler !! Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 12:31 am

Ewt Her Zaman Em'deyım Konuşamıorum ama grup yollarsanız kabul ederim Wink

Er meydanı ' na bizimle gelecek üyeler !!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Er meydanı...