SK - Silahımız sözlerimiz olacak...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SK - Silahımız sözlerimiz olacak...

ßy Destumi ♠ ßy Caspıan

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor

+4
/0}>0F+#€C@0$
Aromatic
Burak
XCorrecT
8 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor Empty
MesajKonu: Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor   Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 12:32 am

Size Laık Olmaya ÇAlıstım Oldugumuda Dusunuorum Loncayı eskı sEvgılım Ezgı ıcın Duzenlı Hale Sokup Loncadan Cıkıcam Kımsenın Bılmedıgı Gelemedıgı Goremdıgı Cozemedıgı Bı Yere Gıdıccem OYunda Sohbet eDerız SAdece ŞİMDİDEN İYİ SAVAŞMALAR VE iYİ OYUNLAR

SAYGILARIMLA Aeor..
XCorrecT
FoRuMuN GeYyiKçisi
FoRuMuN GeYyiKçisi
XCorrecT

MesajKonu: Geri: Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor   Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 1:09 am

aeor basarım fikirtepeyi.bizi loncaya sokup nereye.beni zaten salla.diğer herkezi ezgiyi,dilberi.onlarıdamı bırkaıyon.
Burak

Burak

MesajKonu: Geri: Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor   Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 2:26 am

Ugur nereye gıdıon olum sen bız senınle daha ermeydanında sızın loncayla bızım lonca kapısıcaz bızı bırakıp nereye gıdıon dılberı ezgıyı benı ılkerı olum aklı basında bı adamsın sebep ne bırakmanın okdar emek verdın sımdı bırakıcam gıdıcem dıosun Sad
Aromatic

Aromatic

MesajKonu: Geri: Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor   Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 10:47 am

bu işe bi anlam veremedim doğrusu. o kadar emek harcadın, bizleri yönlendirdin, ikna ettin şimdi kalkmış kimsenin bilmediği yerlere gidicem. bunda biraz kırılganlık hissediyorum. Lonca işi güven, birlik, beraberlik ister. üyeyin tavrını hareketlerini beyenmezsin çıkartırsında Bismillah daha baştan yönetici konumundaki bi kişi çıkarsa keyfimiz kaçar. kalmanı temenni ediyorum. temenni etmiyorum baskı bile yaparım gerekirse...
XCorrecT
FoRuMuN GeYyiKçisi
FoRuMuN GeYyiKçisi
XCorrecT

MesajKonu: Geri: Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor   Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 4:18 pm

bu kadar insanı yüz üstü bırakıp gitmek hiç kolay deildir.sonuçta o kadar kişinin hatrı var o hatırlarıda yoksayamazsın onları yüz üstü bırakamazsın.
/0}>0F+#€C@0$

/0}>0F+#€C@0$

MesajKonu: Geri: Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor   Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 4:56 pm

uğur varya 2 kişi saçma sapan bi laf etti die onca emeğinden vazgeçion ya hll olsun sana
XCorrecT
FoRuMuN GeYyiKçisi
FoRuMuN GeYyiKçisi
XCorrecT

MesajKonu: Geri: Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor   Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 5:36 pm

kim ne laf etti.oyunda bişilermi dediler.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor   Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 5:47 pm

sorunu cok ıyı bılıyorum ve ben sorunun ıcındeyım onun o yuregındekı acıyı uzuntuyu huznu en ıyı ben bılırım.Sadece senın yuregın yanarken bız boyle kalamıyoruz.Ve emın olkı senın duydugun huznun en buyugunu ben kalbımde hıssedıyorum.Ve duydugum bırsey oldu bende bırakmak ıstıyorum cunku kandırılmak cok kotu ugur ne dusunursen senın arkandayım ılker ben aromatıc lala herzaman sen nereye bız oraya.Takı sen bız ıstemedıgını soyleyınceye dek.BEN senı cok sevıyorum sen bızım bıtanecık ugurumuzsun ne dersen arkandayız kım ne derse desın
XCorrecT
FoRuMuN GeYyiKçisi
FoRuMuN GeYyiKçisi
XCorrecT

MesajKonu: Geri: Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor   Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 6:02 pm

bu kadar insan senni için uğraşıyo.eğer ki sende bu kadar insaı yüz üstü bırakırsan daha hiçbirşey söylemiyorum.
XCorrecT
FoRuMuN GeYyiKçisi
FoRuMuN GeYyiKçisi
XCorrecT

MesajKonu: Geri: Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor   Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 6:07 pm

https://sk-lonca.yetkin-forum.com/duyurular-f13/artik-bu-loncada-deglm-t48.htm?sid=c435f8d248f9f9270604cb6308ce971e

su adresi bi oku ve sen söle.
Aeor demiş ki:
o Cıkanlar Bızı 1 KAlemde Sılenler Dılberım BoşVerrr..
herkezi bir kalemde siliyormusun?herkezi yarı yoldamı bırakıyorsun?
Caspi
Admin
Admin
Caspi

MesajKonu: Geri: Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor   Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 6:34 pm

artık bize hoşçakal dmek kalıo ama gitmene herkes çok üzüldü sen bilirsin bu senin kararın ama gitmeseydin iyi olurdu
Hoşçakal Uğur..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor   Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 7:12 pm

İlker Dılber burak gamze Haklısınız 1 Kalemde Sılemem Ama Ya ezgı Benı Gunden Gune Kandırıor REsımlerı Bırbırınden Farklı ve .com da ındırılmıs Resimler İstemıorum Bana Guzel Bı fotosunu Ceksın İlişkı ANca Devam eDer.. Şimdıden ıyı oyunlar Arkdaslar Bu loncaya Veda Etmek Zorundayım ama sevdıklerımın Yanında Olacagım ıyı SAVASMALAR

saygılarımla Aeor..Sad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor   Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 7:36 pm

Sızınleyım Dılber Ilker burak V.b Loncadayım ama SAdece ARklarım ıcın Iyı Oyunlar.. Aranızdayım

SAygılarımla Aeor..

Dilberım Buragım Ilkerım Gamzem Hepınızı Cok sevıorum Ama Icım aglıor Napcamı Bılmıorum ama Sizi Bırakmıcam Ama Ulaş a baksana Resmen Takmadı bızı Hoşçakal dedı Mederatorden cıkıcam Bende SAdece bı uye olarak Kalıcam he Bıde Istemıosanız Gıderım Ezgi vs Ulaş Ben gıdınce Kımlerın Gıtcegınıde Bılıosunuz ...İyi Oyunlar plus Bıttı NE zmn alcamı Bılmıorum Dılberım alınca alırım..Smile
XCorrecT
FoRuMuN GeYyiKçisi
FoRuMuN GeYyiKçisi
XCorrecT

MesajKonu: Geri: Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor   Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 12:12 am

takmamaktan deilde o o kadar adam gitme diyo sendede tepki olmayınca umudu kesti.
/0}>0F+#€C@0$

/0}>0F+#€C@0$

MesajKonu: Geri: Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor   Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 2:23 pm

uğur bizde bi laf vardır yalanı sölemek klydır ama doğruyu sölemek güç şimdi o ezgi dediğin kız 1 kişi biz burda snn için bütün lonca uğraşıoruz kal die şimdi bir kişi yüzünden değmez diorum çok sevmiş olabilirsin ben hala seviorum ama kim bilio önemli olan kalbine gömebilmeyi bilmektir dünyadaki tek kız o deel takma kafana yha
Destumi
Admin
Admin
Destumi

MesajKonu: Geri: Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor   Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 3:49 pm

KARDEŞİM UUR SENSİN GALİBA BN EZGİNN KUZENİYİM ADIM BERKAY. O KAŞARI HEPİNİZE TANITICAM BANA NELER YAPTI OYUNUDA BIRAKTI ZATEN ARTIK BN WARIM ve SANALDA AŞKA OLDUM OLASI KARSIYIM ÇÜNKÜ BÖYLE ÜZÜLMEYE DEEEMZ HELE EZGİ KAŞARII İÇİN ÇOK SİNİRLİYİM ONA MSN DEN COK YAKINDAN TANIDIKLARINA FOTO SUNU ATICAM KASARI GÖRSÜN HERKES...

UUR SENİ TANIMIORUM BİLE AMAKONUSLANLARA GÖRE ÇOK İYİ BİRİSİN BIRAK EZGİYE DEEMZ BU ÜZÜNTÜ GEL BİZLE KAL SONUNA KADAR DESTEKLİCEM ARTIK SENİ
https://sk-lonca.yetkin-forum.com
Caspi
Admin
Admin
Caspi

MesajKonu: Geri: Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor   Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 5:10 pm

Shocked

En son Caspi tarafından Çarş. Kas. 05, 2008 5:45 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor   Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 5:25 pm

berkaymısın her kımsın adam akıllı konus sen onun tırnagı olamazsın sıgara ıctıgını soyledı dıye kasarmı oldu burda agzının payını veremıyorum ama oyunda aldıgını sanmıstım fakat almamıssın
Caspi
Admin
Admin
Caspi

MesajKonu: Geri: Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor   Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 5:28 pm

çok sıkıldım ya bune böle :S
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor   Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 6:04 pm

nolucak ya ıste dusmanı ezgı baska yerde aramasın dusman tam ıcerde bıde utanmadan gerıle gerıle soyluyo
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor   Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 6:11 pm

Berkey msn uqR_92@hotmail.com ekle bana fotoyu yolla... Tsklr arkdaslar
Öözzggüürr

MesajKonu: Geri: Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor   Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor Icon_minitimeCuma Kas. 07, 2008 11:09 pm

valla ne dicemi bilemiom sen birinin peşinden gidion ben gitme derim dorusu butun lonca gitme dio ama sen gitmek istion bu senin seçimn senin kararın
http://www.caner-kutamis.tr.gg
Ibüyücüm

Ibüyücüm

MesajKonu: Geri: Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor   Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 4:22 pm

anLamadıqın şey ezqi Nerde Lonca neRde Berkay kim

Loncaya Veda Etmeye Son Gunlerr..!! Aeor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aeor ve Caspıan: Horlak Macerası