SK - Silahımız sözlerimiz olacak...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SK - Silahımız sözlerimiz olacak...

ßy Destumi ♠ ßy Caspıan

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bugün yapTıqım Vs ......

3 posters
YazarMesaj
Ibüyücüm

Ibüyücüm

Bugün yapTıqım Vs ...... Empty
MesajKonu: Bugün yapTıqım Vs ......   Bugün yapTıqım Vs ...... Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 1:58 pm

Deadpan(33lw) Vs Yasako(36Lw) We 3-1 yendim Very Happy:D 3 kere ben 1 kere o kesDi .... Very Happy uLaşada Vs TekLif EtTim ama kabul Etmedi KorkTu heraL Very Happy:D

Bugün yapTıqım Vs ...... Ekran112308115808ba4
Bugün yapTıqım Vs ...... W1152

Bugün yapTıqım Vs ...... Ekran112308120403ck9
Bugün yapTıqım Vs ...... W1152
Sancakbeyi
Moderatör
Moderatör
Sancakbeyi

MesajKonu: Geri: Bugün yapTıqım Vs ......   Bugün yapTıqım Vs ...... Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 2:30 pm

Helal Olsun Bende^36 lvl ken sahinlihilebazı yenmıştım adam dıodu en sonunda ben buçarı silicem felan son vs de adam yendıde rahatladı... helal olsun itemlerin ney
Caspi
Admin
Admin
Caspi

MesajKonu: Geri: Bugün yapTıqım Vs ......   Bugün yapTıqım Vs ...... Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 3:03 pm

çok kaşınma görücem seni şu ceket ayakkbı ve zırhı alyım ,
para var ama satan yoq Very Happy alamıom
Ibüyücüm

Ibüyücüm

MesajKonu: Geri: Bugün yapTıqım Vs ......   Bugün yapTıqım Vs ...... Icon_minitimePtsi Kas. 24, 2008 9:42 am

Zırh Alman+TesLa
Ceket TesLa
pant itemsiz Very Happy
Eldivende itemsiz
Ayakkabıda
yüzük kolye TesLa

ne warsa yeteneklerde war Very Happy:D kendi becerim Very Happy
Caspi
Admin
Admin
Caspi

MesajKonu: Geri: Bugün yapTıqım Vs ......   Bugün yapTıqım Vs ...... Icon_minitimePtsi Kas. 24, 2008 1:41 pm

bravo Very Happy
Sancakbeyi
Moderatör
Moderatör
Sancakbeyi

MesajKonu: Geri: Bugün yapTıqım Vs ......   Bugün yapTıqım Vs ...... Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 11:12 pm

caspı yapalı ben aldım mag+dış kurt krkü eldivenle etin palpa+dış şehir modeli yüzüğü bunlar olmadığındada alıyodum senı ama
Caspi
Admin
Admin
Caspi

MesajKonu: Geri: Bugün yapTıqım Vs ......   Bugün yapTıqım Vs ...... Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 3:14 pm

haha yaptık 4 vs 4 ünü yendin ama ilk 2 vs yi alıodum dikakt kaldığı halde Very Happy
Sancakbeyi
Moderatör
Moderatör
Sancakbeyi

MesajKonu: Geri: Bugün yapTıqım Vs ......   Bugün yapTıqım Vs ...... Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 11:32 pm

4/4 yapıorum hala diosun zor zoruna yendın Very Happy yarın bi daha yapıcam bu sefer fotoları da alıcam bak gör
Caspi
Admin
Admin
Caspi

MesajKonu: Geri: Bugün yapTıqım Vs ......   Bugün yapTıqım Vs ...... Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 11:37 pm

en sonki vs mizde yeniodum oyundan düştüm ben 43 sen 20 lerdeydin garanti alıodum fotosunu bile çekmişim ama hatırlamıom ne zmn çektim Very Happy
Caspi
Admin
Admin
Caspi

MesajKonu: Geri: Bugün yapTıqım Vs ......   Bugün yapTıqım Vs ...... Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 11:42 pm

haha Yasako bu muydu ya bizim arkadaşl da oyuna başladı 24 level bana hep bu adamı anlatıo dio ki '' Yasako çok iyi adam bana 100 bin verdi hatta elinde magnezyum destekli gümüşi kütük yaran varMIŞ Very Happy daha neler neler anlatıo ısırgan tohumu çemiş çöpe atmış Very Happy
15 level hasar elektirk saldırı yüzük düşmüş buna işportacıya satmış. Very Happy 20 level büyücü 20 bin vurMUŞ Very Happy foto bile alMIŞ bana göstercekti ama hala göstermedi nedense Very Happy nese daha devamı gelcek zaamn geçtikçe yazarım Very Happy daha böle şeler
Ibüyücüm

Ibüyücüm

MesajKonu: Geri: Bugün yapTıqım Vs ......   Bugün yapTıqım Vs ...... Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 1:13 am

uLaş waLLa bişi anLamıoRm ... lol!

Bugün yapTıqım Vs ......
1 sayfadaki 1 sayfası